Profil společnosti

kuchyne_hanak_showroom_3

HANÁK Pardubice

Spolupracujeme s jedním z nejvýznamnějších českých výrobců nábytku HANÁK NÁBYTEK, a.s. již 23 let. Vzhledem k dřívějším kooperacím s jinými tuzemskými i zahraničními výrobci nábytku jsme mohli srovnat vysokou kvalitu německých a estetickou hodnotu italských kuchyní a došli jsme k závěru, že výrobkům společnosti HANÁK NÁBYTEK, a.s. můžeme plně přisoudit výše zmiňované atributy.

Je nutné zdůraznit, že snad žádná česká firma nezaznamenala za dobu své existence tak významný nárůst sortimentu nábytku. Důkaz o tomto je jednoznačný – HANÁK INTERIOR CONCEPT. Umožňuje vybavení kompletního interiéru včetně dveří. To nás vedlo k jednoznačnému rozhodnutí, spolupracovat výhradně s českým výrobcem, který je pro nás zárukou té nejvyšší kvality, moderního designu s širokou škálou povrchových úprav. Totéž očekávejte i od nás, jako dlouholetého spolupracujícího, interierového studia HANÁK v Pardubicích

HANÁK NÁBYTEK je tradiční česká firma s více než 30letou tradicí, za níž stojí už 4 generace rodiny Hanákových, které se naplno věnovali a věnují výrobě toho nejkvalitnějšího nábytku. Nejde o reklamní slogan, ale o skutečná léta tvrdé práce, dlouhé řady zkušeností a nadšení, se kterým dnešní majitelé, otec a syn Stanislavové Hanáci, a stejně tak zaměstnanci firmy, nábytek vyrábějí a posouvají ho dál a dál, jak v originálním designu, tak především v kvalitě.

Díky vlastnímu vývoji, moderním technologiím, ale i poctivému ručnímu řemeslu, vyrábí firma HANÁK ročně statisíce nábytkových sestav pro zákazníky nejen v Česku, ale po celém světě.

Kromě neobyčejné kvality a vlastního designu je v současnosti jednou z hlavních předností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, který znamená domov v jedné značce, tedy od jednoho výrobce. Firma HANÁK NÁBYTEK má ojedinělé portfolio, které nemá konkurenci. Nikdo jiný v Česku a pravděpodobně ani v Evropě nevyrábí interiérový nábytek včetně interiérových dveří. V tom je HANÁK naprosto výjimečný.

Exkluzivní kolekce PREMIUM představuje nábytek a dveře v nejkvalitnější povrchové úpravě 7vrstvého laku a ušlechtilých dýh. Kolekce TREND zahrnuje nábytek v dřevodekorech a kvalitních lesklých nebo matných laminátech.